DAVET

davet-banner-icon

Sevgili üyelerimiz, değerli meslektaşlarımız,

Bu eşi benzeri görülmemiş zamanlarda, Göğüs Hastalıkları topluluğuna, tüm meslektaşlarımıza ve hemşirelerimize, sağlık profesyonellerine ve diğer tüm kilit çalışanlara özveri, yoğun çalışma ve emeklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği olarak her zaman mutlak önceliğimiz insan sağlığı olduğu için, kongre katılımcısı üyelerimizin, konuşmacıların ve oturum başkanlarının, sponsorların, servis sağlayıcıların kongre nedeniyle salgından etkilenme riskini önlememiz gerekmektedir.

Bu aşamada, devam etmekte olan küresel COVID19 salgını ve salgının yarattığı ekonomik ve sosyal etkiler, ülkemizin dört bir yanından ve yurtdışından gelecek katılımcılarımız ve sponsorlarımız için güvenli ve ses getirecek bir yüz yüze kongre gerçekleştirmeyi imkansız hale getiriyor.

TÜSAD Merkez Yönetim Kurulu ve SOLUNUM 2020 Organizasyon Komitesi olarak yapmış olduğumuz değerlendirmeler, üyelerimiz ve ilaç endüstrisinin geri bildirimleri doğrultusunda, TÜSAD’ın kuruluşunun 50. Yıl dönümünde yine bir ilke imza atarak, Göğüs Hastalıkları topluluğuna evden ayrılmadan bilimsel eğitim, bilimsel haberler ve en iyi etkileşim imkanını sunmayı sağlamak amacıyla, TÜSAD 42. Yıllık Kongremiz – SOLUNUM 2020’yi Ekim ayında yüz yüze gerçekleştirmek yerine, yenilikçi bir dijital platformda “SOLUNUM2020 DİJİTAL” olarak hayata geçirmeye karar verdik.

SOLUNUM2020 DİJİTAL, önceki SOLUNUM kongrelerinde olduğu gibi, size en yeni içerikleri ve kapsamlı etkileşimi getirecek. Göğüs Hastalıkları topluluğunun bu ilk dijital kongresinin ilgi çekici bir etkinlik olması için biz var gücümüzle çalışıyoruz. Kongremiz her yıl olduğu gibi, heyecan verici eğitim programı, sözlü ve poster bildiri sunumlarının yanı sıra, Dünya çapında uzmanlık alanımızdaki en son gelişmelerin tartışılacağı oturumları içerecektir.

Bildiğiniz üzere TÜSAD ailesi olarak biz, son beş yıl içerisinde dijital ortamda eğitim konusunda büyük adımlar attık. Kongre ve diğer toplantılarımızda birçok oturumu canlı yayınlıyor, TÜSAD AKADEMİ ve SOLUNUM 365 aracılığıyla tüm üyelerimize çevrimiçi olarak eğitim içeriği sağlamaya devam ediyoruz. İşte şimdi Göğüs Hastalıkları topluluğuna çevrim içi içerik sunma deneyimimizi, SOLUNUM2020 DİJİTAL ile bir üst seviyeye taşıyoruz.

Üyelerimizin bu kararımızdan kaynaklanan birçok sorusu olacağını biliyoruz. Bu amaçla, düzenli olarak derneğimizin internet sitesi www.solunum.org.tr, SOLUNUM2020 DİJİTAL internet sitesini ve sizlere eposta yoluyla yapacağımız duyuruları dikkatle takip etmenizi rica ediyoruz.

Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde daha fazla detayı sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu zorlu süreçte sizlerin de desteği ile Göğüs Hastalıkları topluluğunun mesleki gelişim ve dayanışması artarak devam edecektir.

Ekim ayında, Göğüs Hastalıklarının ilk dijital kongresinde görüşmek dileğiyle!

Saygılarımızla,

Sinem Nedime Sökücü

Bilimsel Komite Başkanı

Mukadder Çalıkoğlu

Kongre Başkanı

Ülkü Yılmaz

TÜSAD MYK Başkanı

SOLUNUM2020 DİJİTAL ÖNEMLİ TARİHLER

İndirimli Kayıt için son tarih

14 Ağustos 2020

Bildiri gönderimi için son tarih

23 Ağustos 2020

SOLUNUMDİJİTAL ile ilgili güncel haber ve önemli gelişmelerden, TÜSAD Akademi tarafından düzenlenen dijital etkinliklerden ilk siz haberdar olun!

Kayıt, bildiri gönderimi, sunumlar ve platformun nasıl çalışacağı ile ilgili sorularınız mı var?

Lütfen sitede yer alan SIK SORULAN SORULAR kısmına göz atın. Program, platform ve kullanıcı bilgileriyle ilgili tüm ayrıntıları yakında sizlerle paylaşıyor olacağız. SOLUNUM2020 DİJİTAL’den size gelecek e-postalara dikkat edin ve en güncel bilgiler için www.solunumdijital.com internet sitemizi düzenli olarak ziyaret edin.