ETKİNLİK PROGRAMI

etkinlik-programi-icon

KOAH’DA VE YAŞAMDA DEĞİŞİM – 1
27 Ağustos 2020 Perşembe | 20:00 – 21:30

Moderatör
Prof Dr. Arzu Mirici
Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği Akademi Başkanı
TÜSAD KOAH Çalışma Grubu Başkanı
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı

KOAH Hastaları için Beslenmede Neler Değişmeli?

Prof. Dr. Evrim Eylem Akpınar
TÜSAD Akademi Yürütme Kurulu Üyesi
Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi
Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı, Ankara

Uzm. Dyt. Banu Süzen
Lokman Hekim Üniversitesi
Beslenme ve Diyetetik Bölümü

Bizim için Değişim: Yeni Normale Adapte Olan Beyin

Dr. Kerem Dündar
Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları Merkezi Kurucusu

Gülhane Askeri Tıp Akademisinde tıp eğitimini tamamlayan Uz. Dr. Kerem Dündar, mezuniyetinin ardından çeşitli sağlık kurumlarında akademisyenlik, yöneticilik, eğitmenlik ve hekimlik yaptı. GATA Biyofizik bölümünde beyin araştırmaları üzerine doktorasını yaparak uzmanlığını tamamladığı dönemde, elektrofizyolojik ve streotaksik cerrahi yöntemlerle, psikiyatri, nöroloji, psikoloji, davranış bilimleri alanlarında gerek deneysel, gerek klinik araştırmalarda bulundu. Akupunktur, hipnoz gibi tamamlayıcı tıbbın pek çok branşı ile, aile terapisi, davranışsal terapi, hipnoterapi, cinsel terapi, nöroterapi-nörofeedback alanlarında da bir çok uygulama gerçekleştirdi.

Geliştirdiği bütüncül nöro-yaklaşım ile, modern tıp, klasik tıp, güncel teknoloji, terapi sistemleri ve sinirbilim bilgisini birleştiren Dr, Kerem’in performans, başarı, mutluluk, psikolojik sağlık, iletişim konularında bireysel danışmanlık sayısı yirmibinin üzerindedir.

SOLUNUMDİJİTAL ile ilgili güncel haber ve önemli gelişmelerden, TÜSAD Akademi tarafından düzenlenen dijital etkinliklerden ilk siz haberdar olun!