Göğüs Hastalıkları Alanında bir İLK!
SOLUNUM2020 şimdi DİJİTAL!

Göğüs hastalıkları alanının en çok tercih ettiği yıllık kongreyi dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden izleme imkanı.

Ülkü Yılmaz
TÜSAD MYK Başkanı

Sevgili üyelerimiz, değerli meslektaşlarımız,

Mart ayında tüm dünyayı hızla etkisi altına alan COVID 19 pandemisi, bir anda hepimizin gündemini değiştirdi ve sizlerle birlikte bambaşka bir şekilde kutlamayı hayal ettiğimiz TÜSAD’ın kuruluşunun 50’nci yılı; tüm üyelerimizin büyük bir özveri ile canla başla çalışarak destan yazdığı bir yıla dönüştü.

Biz de tıp bilimine ve halkımıza hizmet etmeyi amaç edinen bir dernek olarak, 50 yıllık tecrübemizle bir ‘ilk’e daha imza atmaya ve kongremizi farklı bir formatta, 2-8 Ekim 2020 tarihlerinde, bir hafta süreyle dijital ortamda gerçekleştirmeye karar verdik. Sizlerle birlikte yepyeni bir deneyim kazanacağız.

SOLUNUM2020 DİJİTAL, önceki SOLUNUM kongrelerinde olduğu gibi, size en yeni içerikleri ve kapsamlı etkileşimi getirecek.

Birlikte olmanın gücünü hissettiğimiz bu olağanüstü yılda, bu özel kongrede bir arada olmayı diliyor ve hepinizi bu deneyimi birlikte yaşamaya davet ediyorum.

Tükenmeyen Nefesle, SOLUNUM2020 DİJİTAL’de görüşmek üzere…

Ülkü Yılmaz
TÜSAD MYK Başkanı

ARAŞTIRMALARINIZ

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

 

SOLUNUM2020 DİJİTAL, bildirilerinizi sunmak için en iyi platform…

Bildiri özetlerini 20 Ağustos 2020’ye kadar www.solunumdijital.com üzerinden gönderebilirsiniz. SOLUNUM2020 DİJİTAL’de kabul edilen bildiriler dijital ortamda sunularak ülke genelindeki meslektaşlarınızla paylaşma fırsatı sağlayacaktır.

Bildiri özetleri son gönderme tarihi:

20 Ağustos 2020

SOLUNUMDİJİTAL ile ilgili güncel haber ve önemli gelişmelerden, TÜSAD Akademi tarafından düzenlenen dijital etkinliklerden ilk siz haberdar olun!

*Kişisel verilerinizin gizliliğine saygı duyuyoruz!

SOLUNUM2020 DİJİTAL!’e
Şimdi KAYIT OL!

TÜRKİYE’nin göğüs hastalıkları alanındaki İLK DİJİTAL kongresi size tam bir dijital deneyim ve programın her alanında yer alma imkânı sunacaktır.

SOLUNUM2020 DİJİTAL’in sunacağı birçok avantaj ve yeniliğe erişme fırsatını KAÇIRMAYIN!

SOLUNUM2020 DİJİTAL’e kayıt olmanız halinde:

  • Tüm canlı ve önceden kaydedilmiş bilimsel ve sosyal içerikli oturumlara erişim imkanı,
  • Kendi programınızı oluşturma, kongre sonrasında 31 Aralık 2020’ye kadar 3 ay süre ile, dilediğiniz içeriğe dilediğiniz yerde erişim imkanı,
  • Kongreye kayıt yaptıran meslektaşlarınızla iletişim ve etkileşim imkânı
  • Oturumlar sırasında tartışmalara katılım, oylama, soru/cevap vb interaktif araçları kullanarak, diğer katılımcılar ve fikir liderleri ile etkileşim imkanı,
  • Endüstrinin etkin olarak yer alacağı dijital stand alanını ziyaret, en güncel gelişmelerle ilgili bilgi alma ve endüstri temsilcileriyle sohbet, soru/cevap imkanı,
  • SOLUNUM2020 DİJİTAL’in zengin içeriğine 7/24 istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilir ve meslektaşlarınız ile etkileşim imkanı yakalayabilirsiniz.

Ve SOLUNUM2020 DİJİTAL’in sunacağı daha birçok avantaj ve yeniliğe erişme imkanı…