tusad-hakkinda-banner-icon

TÜSAD HAKKINDA

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği (TÜSAD), 22 Haziran 1970 yılında aşağıda isimleri belirtilen dokuz öğretim üyesinin bir araya gelmesiyle İstanbul’da kurulan, Göğüs Hastalıkları Uzmanlarının kar amacı gütmeyen, ulusal, mesleki ve bilimsel ilk uzmanlık derneğidir.
(Dernek Sicil No: 34-008-084 İstanbul).

Prof. Dr. Rauf Saygın
Prof. Dr. Cem’i Demiroğlu
Prof. Dr. Fahir Melek Göksel
Prof. Dr. Sadi Sun
Prof. Dr. Necati Akgün
Prof. Dr. Meliha Terzioğlu
Prof. Dr. Naci Bor
Prof. Dr. Faruk Yenel
Dr. Fela Ersek

TÜSAD, “TÜKENMEYEN NEFESLE” sloganı ile yarım asırlık geçmişinde; 42 ulusal kongre, sayısız bilimsel toplantı, sempozyum, çeşitli bilimsel yayınlar, ödüller, araştırma proje destekleri, çok sayıda uluslararası sempozyum, iki dünya kongresi, halka yönelik ve değişik sağlık sorunlarına odaklanan farkındalık projelerine imza attı. Sağlık Bakanlığı, Türk Tabipleri Birliği ve diğer kuruluşlarla iş birliği içerisinde yürütülen birçok etkinliği başarıyla gerçekleştirdi.

SOLUNUM2021 DİJİTAL ÖNEMLİ TARİHLER

İndirimli Kayıt için son tarih
15 Eylül 2021

kayit-icin-buton

Bildiri gönderimi için son tarih
3 Eylül 2021

bildiri-ozeti-gonder-2-buton

SOLUNUMDİJİTAL ile ilgili güncel haber ve önemli gelişmelerden, TÜSAD Akademi tarafından düzenlenen dijital etkinliklerden ilk siz haberdar olun!


Kayıt, bildiri gönderimi, sunumlar ve platformun nasıl çalışacağı ile ilgili sorularınız mı var?

Lütfen sitede yer alan SIK SORULAN SORULAR kısmına göz atın. Program, platform ve kullanıcı bilgileriyle ilgili tüm ayrıntıları yakında sizlerle paylaşıyor olacağız. SOLUNUM2021 DİJİTAL’den size gelecek e-postalara dikkat edin ve en güncel bilgiler için www.solunumdijital.com internet sitemizi düzenli olarak ziyaret edin.