Üyelik Koşulları

Üyelik Koşulları

  • Solunum Dijital’e kimler üye olabilir : Solunum Dijital üzerinde gerçekleştirilen tüm akademik eğitimler sağlık çalışanlarına yöneliktir. Kayıt formu doldurarak kayıt olmanız halinde kişisel beyanınızla sağlık çalışanı olduğunuzu kabul ve taahhüt etmektesiniz.
  • Kullanıcıdan hangi kişisel bilgilerin toplandığı : Üyelik sistemi dahilinde, kullanıcılarımızdan ad, soyad, uzmanlık dalı, çalıştığınız kurum, bulunduğunuz şehir, telefon, mail adresi, bilgileri gibi tüm iletişim bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler Solunum Dijital Sanal Platformu üzerinden gerçekleştirilen faaliyetlerie katılım ile ilgili ölçme ve değerlendirme raporlamalarının oluşturulmasında kullanılacaktır.
  • İletişim bilgilerinin Solunum Dijital tarafından nasıl kullanılacağı : İletişim bilgileriniz uzmanlık dalınız ile doğrudan yada dolaylı ilgili diğer faaliyetlerin size bildirimi amacıyla yine Solunum Dijital duyurularının gönderimi şeklinde kullanılacaktır. Bilgileriniz şirket bünyemizde, güvenli olarak, sunucularımızda korunmaktadır.
  • Solunum Dijital tarafından üyelerine yönelik yapılacak tüm duyurularda, duyurunun yine Solunum Dijital tarafından geldiğini belirtecek ibare yer alacaktır. Bu ibare Solunum Dijital logosunun duyuru üzerinde yer alması şeklinde olacaktır.
  • Solunum Dijital duyurularının kullanım şekli; Solunum Dijital Network üye hekimlerine yapılacak olan duyurular, Solunum Dijital üzerinde yayınlanacak yada içerik paydaşları tarafından düzenlenen eğitim uygulamalarının üye hekimlere duyurulması amacı ile yapılacaktır.
  • Solunum Dijital’ın verileri üçüncü taraflara nasıl aktardığı : Katılmakta olduğunuz eğitim faaliyeti içinde sponsor firma yada bilimsel içeriği sağlamakta olan Tıp Derneği v.b. tarafların olması halinde, kayıt yaptırmış olduğunuz eğitim faaliyetine katılmanız halinde bu proje paydaşları ile katılımcıların raporlaması dahilinde bilgileriniz paylaşılabilecektir. Proje paydaşı olan  Dernek, İlaç Endüstrisinde çalışmakta olan firmalar ve olası diğer sponsorlar tarafından bu verilerin korunması ve sadece kendi kurum bünyelerinde bulundurması, her ne koşul ve şartlarda olursa olsun, paylaşmaması, bu kurum ve kuruluşların sorumluluğu altındadır.
  • Bu bilgilerin nasıl değiştirileceği veya silineceği ya da nasıl kapsam dışında kalınacağı : Üyelik bilgilerinde değişiklik veya üyeliği silme işlemi ile birlikte, tüm bilgiler kullanıcının talebi ile gerçekleşmektedir.
  • Üyelik sistemin amacı : Üyelik sisteminde amaç; faaliyetler hakkında üyelere bilgi aktarımının sağlanmasıdır.
  • Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği Solunum Dijital altyapı güvenliği en üst seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • Solunum Dijital, söz konusu bilgileri yasal sorumluluklar ve yukarıda belirtilen durumlar dışında herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.